5 gadżetów dla miłośników smartfonów

5 gadżetów dla miłośników smartfonów

Specjalnie dla właścicieli smartfonów (czyli chyba prawie wszystkich ludzi na świecie 🙂 ) przygotowaliśmy zestawienie 5 gadżetów dla miłośników smartfonów. Każdy z tych gadżetów idealnie też nadaje się na prezent dla żony, męża, dziewczyny, kochanki, kochanka i na wiele innych okazji

Lampa do selfie

Żyjemy w czasach w których często wrzucamy do mediów społecznościowych swoje zdjęcia. Aby zdjęcie było odpowiednio doświetlone warto zainwestować parę złotych i kupić rewelacyjna lampę do selfie. Dzięki tej lampie nasze zdjęcia ( i my na tych zdjęciach 🙂 ) będą wyglądać dużo lepiej. Każdy kto robi selfie powinien tę lampę mieć.
 • -27% 7251445373
  14,99  10,99 
 • -32% KX930318314
  40,95  27,70 

Kabel magnetyczny

Mimo, iż tyle mówi się o standaryzacji wtyczek do ładowarek dalej zdarza się, że w naszym domu mamy urządzenia z różnymi końcówkami.  W momencie chęci naładowania, któregoś z urządzeń pojawia się problem ze znalezieniem odpowiedniego kabelka. Tutaj z pomocą przychodzi nowość na miarę XXI wieku – kabel magnetyczny z 3 wymiennymi końcówkami. Kabel ma w zestawie 3 najbardziej popularne końcówki- microUSB typu B, microUSb typu C i końcówkę do telefonów Iphone.  Dodatkowo wymiana końcówki jest błyskawiczna,  gdyż jest mocowana na zasadzie magnesu. Z tych powodów kabel magnetyczny to niezbędny gadżet dla każdego miłośnika smartfonów.
 • 19,89 
 • 16,90 

Uchwyt do telefonu

Kolejnym niezbędnym gadżetem dla wszystkich posiadaczy smartfonów są wszelkiego rodzaje uchwyty do mocowania telefonów w samochodzie, czy też na rowerze lub motorze. Rodzai uchwytów jest sporo i każdy właściciel z pewnością powinien mieć uchwyt najbardziej odpowiedni dla siebie.
 • -32% KX799757166
  21,46  14,52 
 • 28,96 
 • -50% 9651804309
  20,00  9,99 

Opaska sportowa Smartband lub smartwatch

Świetnym gadżetem dla właścicieli smartfonów, którzy aktywnie spędzają czas jest opaska sportowa Smartband. Dzięki tej opasce zmierzysz ilość przebytej trasy, ilość spalonych kalorii,  ciśnienie i wiele innych funkcji. Dla nieco mniej aktywnych posiadaczy telefonów lepszym rozwiązaniem będzie zakup smartwatcha, który też ma mnóstwo przydatnych funkcji , a co równie istotne świetnie prezentuje się na ręce.

  Karta pamięci

  Z racji, iż często w smartfonach instalujemy sporą ilość aplikacji, a dodatkowo robimy i przechowujemy dużą ilość zdjęć to  często szybko się okazuje, iż w naszym smartfonie brakuje na pamięci . Z pomocą przychodzi tutaj możliwość dokupienia dodatkowej karty pamięci i umieszczenie jej w telefonie. Jeśli brakuje Ci pamięci w swoim smartfonie już dziś pomyśl o zakupie dodatkowej karty pamięci
  • 24,99 
  Myślę, że chyba każdy z tych 5 gadżetów dla miłośników smartfonów powinniśmy mieć  w posiadaniu. Produkty z pewnością są niezastąpione w użytkowaniu naszego kochanego smartfona. Świetnie też nadają się na prezent.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *