5 niezbędnych produktów do domu i ogrodu

5 niezbędnych produktów do domu i ogrodu

Dzisiaj zaprezentujemy 5 produktów do domu i ogrodu, który każdy powinien mieć – więc pewnie i Ty 🙂  Staraliśmy się wybrać produkty, które są praktyczne i są niezastąpione  w codziennym życiu.
5-niebednych-produktow-do-domu-i-ogordu

Pierwszy niezbędny produkt do domu i ogrodu- moskitiera

Listę niezbędnych artykułów otwiera moskitiera. Produkt ten zabezpiecza przed tym,  aby do domu nie przedostały się wszelkiej maści owady. Jeśli zatem nie lubisz w swoim domu much, komarów, os, szerszeni i innych latających stworzeń koniecznie musisz mieć niezastąpioną moskitierę drzwiową lub okienną
  • 14,99 

Drugi niezastąpiony produkt do domu i ogrodu to   elektryczny odstraszacz  do owadów

Podobnie jak moskitiera odstraszacz do owadów sprawi, iż Twój dom będzie wolny od  wszelkiego rodzaju latającego robactwa.  Odstraszacz ten emituje niezauważalne ( i też nieszkodliwe) dla człowieka fale, które bardzo skutecznie odstraszają owady. Czy jeszcze się zastanawiasz, czy musisz mieć taki odstraszacz? MUSISZ:)
  • 7,99 

Trzecim nieodzowny produkt w Twoim ogrodzie to lampa solarna

Piękny podświetlone wejście do domu lub oświetlony ogród to element konieczny Twojego podwórka. Światło zapewni widoczność i zagwarantuje bezpieczeństwo odstraszając potencjalnych złodziei.  Dodatkowo lampy solarne mają wbudowane ogniwa solarne, dzięki któremu czerpią energię ze słońca i dlatego ich użytkowanie  nic dodatkowo Cię nie kosztują.
  • 23,99 

Czwartych niezbędnych gadżetem w Twoim domu i ogrodzie jest termometr lub stacja pogody

Każdy lubi wiedzieć jaka temperatura jest na dworze. Oczywiście temperaturę można sprawdzić w smartfonie (dla danej lokalizacji). Warto jednak też  posiadać za oknem termometr, na który można w każdej chwili zerknąć i dowiedzieć się jaka temperatura panuje na zewnątrz (lub w domu). Świetnym urządzeniem mierzącym temperaturę jest stacja pogody, która dodatkowo ma wiele ciekawych funkcji, takich jak: mierzenie czasu, alarm itp
  • -26% KX10147719261
    4,79  3,52 
  • -26% KX788855719
    22,85  16,80 

Piąty potrzebny produkt w Twoim ogrodzie to składany  parasol

Pogoda bywa kapryśna – raz pada, a raz świeci słoneczko. Przed tymi kaprysami ochroni Cię rewelacyjny składany parasol.   Cena parasola jest niewielka, a możliwości jakie daje ogromne. Warto więc mieć taki parasol w swoim ogrodzie.
  • 29,99 
Przedstawiliśmy listę 5 niezbędnych produktów do Twojego domu i ogrodu. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.  Zapraszamy do pisania w komentarzach, który produkt najbardziej Ci  się spodobał. Zapraszamy też do zakupów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *