6 marzec – Światowy Dzień Sportu

6 marzec – Światowy Dzień Sportu

6 marca  obchodzimy Światowy Dzień Sportu.  Zatem dziś obchodzą święto wszyscy sportowcy zarówno Ci zawodowi jak i amatorscy. A Ty uprawisz jakiś sport? Jeśli nie to warto nawet od dziś zacząć, w końcu sport to zdrowie.

Jakie inne nietypowe święta mamy  6 marca?

6 marca obchodzi jeszcze dwa nietypowe święta – Święto Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Dzień Niewidzialnej Pracy. Czy znacie kogoś kto pracuje w ABW? Pewnie niekoniecznie, ale z pewnością każdy z nas znajdzie kogoś kto wykonuje niewidzialną pracę, czyli pracę wykonywaną w ramach prowadzenia rodziny (np sprzątanie i gotowanie) oraz pracę w wolontariacie.  Taka praca wymaga sporego poświęcenia, a nie zawsze jest doceniania. Warto więc, dziś docenić każdego kto pracuje w ten sposób.

 Kto ma imieniny 6 marca?

Dziś warto też złożyć życzenia imieninowe lub wręczyć jaki drobny prezent osobom, które dziś obchodzą swoje imieniny – Celestyna, Izolda, Wilhelm oraz Ada, Adam, Diogenes, Filaret, Ireneusz, Katarzyna, Marcelin, Michał, Notger, Notker, Piotr, Piotra, Platonida, Prudencjusz, Sieciesława, Świętobor, Tymoteusz, Zachary, Zachariasz, Zefiryn. Wszystkim życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.
Zachęcamy do świętowania wraz z solenizantami wszystkich wspomnianych świąt i aktywności fizycznej w związku z Światowym Dniem Sportu

Dodaj komentarz