Black Week i Black Friday teraz i kiedyś

Black Week i Black Friday teraz i kiedyś

Black Week i Black Friday teraz i kiedyś

Black Friday i Black Week przyszedł do nas z U.S.A. Czarny piątek (Black Friday) rozpoczynał gorący sezon zakupowy przed Bożym Narodzeniem.  Co roku sklepy tego dnia przygotowują liczne promocje i wyprzedaże. Tego dnia można kupić wiele produktów wyjątkowo okazyjnie. Black Friday kiedyś organizowany był wyłącznie w sklepach stacjonarnych, aktualnie również sklepy internetowe biorą udział w tych corocznych wyprzedażach.  Obecnie akcje promocyjne z okazji Black Friday często zaczynają się w tygodniu poprzedzającym czarny piątek, a okres ten nazywany jest “czarnym tygodniem” – Black Week.

A jak wyglądał Black Friday w PRL?

W czasach PRL nie mogliśmy liczyć na wiele promocji. Mało tego mimo, że w Stanach Zjednoczonych już wtedy hucznie obchodzona to święto,  to w Polsce mało kto o tym święcie słyszał. Były to czasy, gdy sukcesem było cokolwiek kupić, a kolejki do sklepów ustawiały się już w nocy. Nie dlatego, że były promocje tylko, żeby kupić cokolwiek co “rzucili” do sklepu.

Black Week i Black Friday w 1001drobiazgow.com

Jak co roku przygotowaliśmy dla naszych klientów liczne promocje i wyprzedaże. W “czarnym tygodniu” można otrzymać aż 10% rabatu na wszystkie produkty: wystarczy wpisać w pole kuponu : BLACK.

A co przygotowaliśmy w Black Friday? Sprawdź koniecznie w najbliższy piątek tj 26 listopada – właśnie wtedy obchodzimy święto promocji i wyprzedaży- Black Friday.

Dodaj komentarz