Ciekawe prezenty na urodziny

Ciekawe prezenty na urodziny

Poszukujesz prezentu? Zobacz ciekawe prezenty na urodziny, które spodobają się każdemu solenizantowi i każdej solenizantce. Oczywiście zaprezentujemy prezenty tanie i te nieco droższe. praktyczne, jak i śmieszne. Jesteś gotowy na listę ciekawych upominków?

ciekawe-prezenty-na-urodziny

Ciekawe i praktyczne prezenty dla kobiet

Nie każda kobieta lubi śmieszne i niepraktyczne upominki.  Spora część solenizantek woli otrzymać na upominek coś bardziej praktycznego co może wykorzystać w domu, kuchni, ogrodzie, w szkole, czy też w pracy. W naszym sklepie jest może nie tysiące, ale na pewno kilka taki propozycji, a wśród nich:
  • wkładki żelowe – zapiętki – chyba większość kobiet lubi częściej lub rzadziej pokazać się w szpilkach. Aby wyjście w szpilkach nie zakończyło się otarciami z pomocą przychodzą żelowe zapiętki. Miękka poduszka (zapiętka) niweluje ryzyko otarcia i likwiduje luz w obuwiu. Z pewnością większość pań będzie zachwycona z samego prezentu, a jeszcze bardziej z jego użytkowania.
  • masażer do twarzy – czy jest jakaś kobieta, która nie chciała by mieć pięknej i gładkiej twarzy? Pewnie trudno by taka znaleźć. Z tego też powodu masażer, który w tym pomoże jest też idealnym i niedrogim pomysłem na upominek dla każdej kobiety.
  • waga łazienkowa z wyświetlaczem LCD- poza piękną twarzą większość niewiast zważa baczną uwagę też na swoją wagę. Z tego też powodu ucieszy się z prezentu jakim jest waga łazienkowa, dzięki któremu będzie mogła tę wagę mierzyć i kontrolować.

Zabawne i równie ciekawe upominki dla kobiet

W gronie pań jest też wiele, które ucieszą się z nieco mniej praktycznych podarunków. Sprawi im radość np jakiś zabawny gadżet. Co zatem może być takim souvenirem? Poniżej kilka propozycji:
  • balon  cyfra- to z pewności fajny i zabawny prezencik- miło otrzymać piękne balony z cyfrą oznaczającą wiek solenizantki- zazwyczaj trzeba wręczyć dwa baloniki 🙂
  • zimne ognie – to rzecz, która uatrakcyjni każdą urodzinową imprezę i będzie fajnym podarunkiem
  • żarówka disco – to gadżet, który też zapewni odpowiednią oprawę każdej urodzinowej imprezce. A po urodzinach może np zapewnić fajny nastrój w pomieszczeniu, który można zmieniać pilotem – w końcu to gadżet na miarę XXI wieku.

Ciekawe i praktyczne prezenty dla mężczyzn

Faceci są zazwyczaj bardzo praktyczni. Często też lubią praktyczne podarunki. Co zatem podarować na urodzinki facetowi? Zobacz koniecznie:

Ciekawe i nieco mniej praktyczne prezenty dla facetów

Choć większość mężczyzn lubi bardziej praktyczne prezenty to jednak wielu z nich nie pogardzi z nieco mniej praktycznych upominków. Polecamy zatem w ramach prezentu zakup:
  • hamak  – po pracy każdy mężczyzna lubi trochę poleniuchować, a do tego idealny jest hamak, który jest świetnym pomysłem na ciekawy prezent dla faceta
  • lazy bag – to nieco nowocześniejsza propozycja do poleniuchowania i nie trzeba do jej zamocowania drzew – wystarczy odrobina powietrza i mamy świetną kanapę, na której można odpoczywać do woli w domu, jak i na wakacjach.
  • w hamaku, czy leżąc w lazy bag-u  warto też napić się jakiegoś pysznego trunku, a jak go otworzyć? Przyda się tutaj nietuzinkowy otwieracz np w kształcie karty do gry As
Jak Ci się podobały nasze ciekawe prezenty na urodziny? Który wybierzesz i kupisz na prezent. Możesz też kopić tani prezent

Dodaj komentarz