Czy na plaży jest bezpiecznie?

Czy na plaży jest bezpiecznie?

Czy na plaży jest bezpiecznie?

Pewnie zastanawiasz się dlaczego o to pytamy? Otóż dzisiaj mamy Dzień Ratownika WOPR, a przecież to ratownicy dbają o nasze bezpieczeństwo na wszystkich strzeżonych akwenach. Dzięki nim możemy miło i bezpiecznie spędzać czas na plaży i basenach. Oczywiście podczas wycieczek nad wodę zawsze warto zachować odrobinę ostrożności – używać odpowiedniego kremu do opalania, odpowiednio się nawadniać, nie zażywać kąpieli po alkoholu.Wszystkim ratownikom życzymy spokojnej pracy 🙂
@1001drobiazgow.com

Dziś Dzień Ratownika WOPR – może czas na wybrać się na plażę 🙂 ##plaza ##beach ##wypoczynek🌊🌊🏖️🏖️😎😎😎🥰🥰🥰 ##relaks

♬ original sound – 1001drobiazgow.com


A jakie nietypowe święta mamy 29 czerwca?

Dziś obchodzimy też inne święto związane z wodą, a mianowicie Dzień Rybaka. To dzięki rybakom możemy raczyć się pyszna rybka na naszych stołach. A jak wiadomo zaleca się aby w naszej diecie były ryby, gdyż są one cennym źródłem tłuszczów Omega 3.  Zatem zachęcamy do jedzenia pysznych ryb.
Poza wspomnianymi świętami dziś mamy Święto Wojskowych Oddziałów Gospodarczych,. Służby te wspierają nasze jednostki wojskowe w sprawach finansowo-gospodarczych.

Kto obchodzi imieniny 29 czerwca

Dziś mamy też kilku imienników – Beata, Paweł, Piotr oraz Benedykta, Dalebor, Ema, Emma, Iweta, Kasja, Kasjusz, Maria- właśnie dziś świętują, więc warto do tego świętowania się przyłączyć.
Na koniec proponujemy sięgnąć do naszej oferty na gadżety na plażę – z pewnością każdy coś wybierze dla siebie, a wypoczynek na plaży będzie ciekawszy. A bezpieczeństwo wiadomo, że zapewnią ratownicy WOPR-u 🙂

Dodaj komentarz