Dziś pierwszy mecz Polaków na Euro – pierwszy kupon rabatowy

Dziś pierwszy mecz Polaków na Euro – pierwszy kupon rabatowy

Dziś pierwszy mecz Polaków na Euro – pierwszy kupon rabatowy

Dziś (14 czerwca) długo wyczekiwany moment przez wszystkich kibiców piłki nożnej w Polsce ( i pewnie na Słowacji) – mecz Polska – Słowacja. Tym spotkaniem nasza drużyna rozpocznie przygodę z Euro 2020 (imprezę przełożoną z poprzedniego roku) i mamy nadzieję, że będzie to udana przygoda. Teoretycznie dziś zagramy z najłatwiejszym przeciwnikiem w naszej grupie, bo w kolejnych meczach przyjdzie nam się zmierzyć z Hiszpanią i Szwecją. Czy wygramy i ile bramek strzeli nasza reprezentacja dowiemy się po 18-stej. Właśnie o tej godzinie rozpocznie się to widowisko sportowe. Mecz zagramy zostanie w Petersburgu. Życzymy zatem naszym piłkarzom wygranej.

A jakie promocje z okazji Euro 2020 mamy w naszym sklepie?

Z okazji tego wielkiego święta piłkarskiego przygotowaliśmy liczne promocje. Pierwszą z nich jest rabat 10% na wszytko. Nieważne czy wygramy i ile bramek strzelimy możesz skorzystać z kuponu rabatowego – EURO  (wpisz w koszyku w pole kupon) i cieszyć się  mamy nadzieję nie tylko dobrą grą Polaków, ale też dużym rabatem w naszym sklepie.
Zobacz też na krótki filmik promocyjny na Tik Toku i zapraszamy do kibicowania i skorzystanie z wyjątkowej promocji z okazji Mistrzostw Europy EURO 2020.

 

@1001drobiazgow.comPolska-Słowacja – pierwszy mecz na Euro ##euro2020 ##promocja ##lewandowski

♬ original sound – 1001drobiazgow.com

Dodaj komentarz