Gadżety do samochodu dla dziewczyn – sprawdź nasze praktyczne propozycje!

Gadżety do samochodu dla dziewczyn – sprawdź nasze praktyczne propozycje!

Gadżety do samochodu dla dziewczyn – sprawdź nasze praktyczne propozycje

Gadżety do samochodu dla dziewczyn? Zastanawiasz się, czy taki prezent może być funkcjonalny, a zarazem zadowalający? Przecież w większości przypadków akcesoria samochodowe są dedykowane dla mężczyzn. Nic w tym dziwnego, ponieważ to oni wykazują większe zainteresowanie autami. Jeśli jednak już tu jesteś, to znaczy, że zastanawiasz się, jakie przydatne gadżety mogą sprawdzić się w damskim samochodzie. Poniżej znajdziesz kilka propozycji – sprawdź je koniecznie!

Uchwyt samochodowy

Gadżety do samochodu dla dziewczyn - uchwyt samochodowy

Jeszcze parę lat temu główną funkcją telefonu było wykonywanie połączeń i pisanie wiadomości tekstowych. Dzięki nowym technologiom urządzenia te z biegiem czasu nabierały nowych funkcji, tj.: wyszukiwarka, aparat fotograficzny, czy też możliwość pobierania wielu różnych przydatnych aplikacji. Dla kierowców praktyczną funkcją telefonu jest przed wszystkim możliwość włączenia nawigacji. Dzięki niej możesz bezpiecznie i w szybszy sposób dotrzeć do docelowego miejsca. Dla bezpieczeństwa jazdy, warto wyposażyć się w uchwyt samochodowy – to doskonały gadżet zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zastanawiasz się, w jaki sposób poprawia on komfort w czasie jazdy? Telefon komórkowy jest umieszczony w zasięgu wzroku, dzięki czemu nie musisz sięgać po telefon, by móc spojrzeć na mapę. Gadżet ten, nie tylko podnosi komfort podróży ale również jej bezpieczeństwo.

Coraz częściej, kobiety wykonują zawody, które wymagają wielogodzinnej jazdy samochodem, przykładowo jako przedstawicielka handlowa. W takim przypadku warto rozważyć zakup uchwytu samochodowego na telefon z ładowarka indukcyjną, to funkcjonalne zastosowanie, które pozwoli zaoszczędzić czas ładując telefon w trakcie jazdy. Dodatkowo będąc w posiadaniu uchwytu nie ma potrzeby inwestowania w zestaw głośnomówiący. Telefon umieszczony w uchwycie jest na tyle blisko, że wystarczy włączyć tę opcję na telefonie.

Uchwyt samochodowy, to urządzenie, które sprawdzi się nie tylko dla kobiet, które pracują pokonując długie trasy, ale również dla tych, które planują wakacyjną podróż autem!

Rejestrator jazdy

Gadżety do samochodu dla dziewczyn - rejestrator jazdy

Rejestrator jazdy? Brzmi nieco, jak gadżet dla rajdowców samochodowych? A jednak jest to dość mylące, ponieważ może być także przydatnym wyposażeniem do samochodu dla kobiet! Daje on możliwość zarejestrowania nietypowych sytuacji na drogach, do których później można wrócić.

Rejestrator jazdy buduje poczucie komfortu, ponieważ podczas wypadku może stanowić dowód. Tego typu sytuacje czasem się zdarzają, a osoba kierująca doznając szoku, z powodu wypadku może nie być pewna swoich zeznań.

Pamiętaj! Według prawa nagrań z kamerek nie można publikować w sieci, jeśli nie zostały usunięte wszystkie elementy, przez które można zidentyfikować sprawcę. Samo zamazanie twarzy może nie wystarczyć. Prawo nie jest łamane, jeśli nagrania są przeznaczone do użytku własnego, bądź są używane jako dowód na policji bądź w sądzie. 

Kamera cofania

Początki za kierownicą często narażają osobę kierującą na stres. Jazda samochodem wymaga skupienia, oraz uwagi. Niektóre manewry, mimo zdanego egzaminu mogą sprawiać trudność. Bardzo często takim trikiem jest cofanie. W związku z tym, idealnym wyposażeniem samochodu dla kobiet, które zaczynają swoja przygodę z jazdą samochodem, jest kamera cofania. Dzięki niej osoba kierująca widzi przestrzeń za swoim autem. Parkowanie, czy cofanie jest o wiele prostsze. Ba! Sprawia przyjemność i satysfakcję. Posiadając tego typu sprzęt, możesz również uniknąć niechcianych zarysowań bądź stłuczek.

Radio samochodowe

Kto nie lubi słuchać muzyki? Chyba nie spotkasz wielu takich osób! Dlatego niezastąpionym gadżetem, który ucieszy każdą kobietę jest wielofunkcyjne radio samochodowe. To małe urządzenie daje wiele radości.

Dzięki nowym technologiom, możesz słuchać swoich ulubionych piosenek, ponieważ radio ma wbudowaną funkcję BLUETOOTH, przez którą możesz sparować smartfon z radiem. Mało tego, urządzenie to pozwala na swobodnie wykonywanie połączeń, ponieważ posiada zestaw głośnomówiący z wbudowanym mikrofonem.

Mata dla pupila

Gadżety do samochodu dla dziewczyn - mata dla pupila

Coraz więcej osób decyduje się na podróże ze swoim czworonożnym przyjacielem. Aby zapewnić mu komfort jazdy, warto nabyć matę do samochodu na siedzenie dla psa, lub kota. Takie pokrowce, zabezpieczają tapicerkę przed zadrapaniami, a także zabrudzeniami. Zwierzę, natomiast może swobodnie się położyć. Istotnie ważny jest fakt, że zamocowana mata, chroni pupila przed upadkiem w przypadku gwałtownego hamowania. Musisz przyznać, że tego typu prezent, bądź po prostu zakup, w celu wyposażenia auta, jest trafiony!

Przenośny blender

Tym razem coś dla Pań w ciągłym biegu! Natłok obowiązków często sprawia, że może brakować czasu na przygotowywanie posiłków w domu. Pomiędzy pracą, a innymi obowiązkami nie ma możliwość usiąść choć na chwilę i zjeść pełnowartościowy posiłek w restauracji. Czy ten schemat jest Ci znany? Mamy złoty środek na rozwiązanie tego typu problemów, blender-mikser-shaker przenośny! To wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu można spożyć zdrowy posiłek praktycznie wszędzie. Sprawdzi się zarówno, jako podręczny gadżet do auta ale również do torebki, ponieważ, dzięki jego rozmiarom można zabrać go praktycznie wszędzie!

Prezent doskonały!

Gadżety do samochodu dla dziewczyn - wręczanie prezentu dla bliskiej osoby

Gadżety do samochodu dla dziewczyn, to nie tylko trafione zakupy, ale również doskonały prezent dla drugiej osoby. Jeśli poszukujesz nietypowego bądź praktycznego upominku, to te gadżety, spełnią oczekiwania zarówno Twoje, jak i solenizantki. Wymienione powyżej kobiecie dodatki do auta z pewnością sprawią tyle samo radości, co kwiaty czy czekoladki, a może nawet więcej! 

 Zainteresować Cię może również:

Dodaj komentarz