Nie zakładaj dziś krawata ! Dzisiaj mamy Dzień bez Krawata:)

Nie zakładaj dziś krawata ! Dzisiaj mamy Dzień bez Krawata:)

Nie zakładaj dziś krawata ! Dzisiaj mamy Dzień bez Krawata:)

Dziś z pewnością Twój szef wybaczy Ci jak w pracy pojawisz się bez krawata. Warto tylko wspomnieć swojemu szefowi jaki jest powód braku tej części garderoby, bo może tego święta zwyczajnie nie znać. Gdy mu wspomnisz o tym świecie to szef w Dzień bez Krawata z pewnością będzie wyrozumiały i przymknie dziś oko na brak tej części garderoby.
Dla tych wszystkich, którzy na co dzień nie muszą nosić krawatu mamy też dobrą wiadomość- dziś też go nie zakładajcie 🙂

Jakie jeszcze nietypowe święta mamy 2 czerwca?

2 czerwca obchodzimy również Dzień Pierwszej Pomocy dla Zwierząt Dzikich i Domowych. Warto pamiętać, iż zwierzęta też cierpią i warto im pomóc np. transportując je do weterynarza, czy też informując o takim przypadku odpowiednie służby.  A jak można to zrobić przeczytaj tu https://www.gdos.gov.pl/jak-pomoc-zwierzetom .
dzien-pierwszej-pomocy-dla-zwierzat-dzikich-i-domowych

Kto obchodzi imieniny 2 czerwca?

Już śpieszymy z informacją do kogo dzisiaj pobiec z życzeniami imieninowymi, kwiatami lub drobnymi prezentami. Otóż dzisiaj imieniny obchodzą: Eugeniusz, Marianna, Marzanna oraz Blandyna, Domna, Efrem, Erazm, Florianna, Fotyn, Jaczemir, Marcelin, Maria, Materna, Mikołaj, Mszczuja, Nicefor, Piotr, Racisław, Sadok, Trofima, Jarmil. Dołaczamy się oczywiście do wszystkich życzeń.

Dodaj komentarz