Prezent dla nauczyciela – z okazji zakończenia roku szkolnego i nie tylko)

Prezent dla nauczyciela – z okazji zakończenia roku szkolnego (i nie tylko)

prezent-dla-nauczyciela

Już jutro tj 26,06,2020 mamy zakończenie roku szkolnego. Czas więc odebrać świadectwa i wręczyć nauczycielom kwiaty i drobne prezenty.

 

Czy jednak w czasach panującej epidemii można będzie odebrać świadectwo szkolne?

Według wytycznych MEN w tym roku nie będzie można organizować uroczystych akademii na zakończenie roku szkolnego. Nie znaczy to jednak, iż uczniowie nie będą mogli odebrać świadectw.  Odbiór świadectw będzie możliwy indywidualnie lub w małych grupach, w ustalonych terminach, na świeżym powietrzu. Zatem po jakże niecodziennym drugim semestrze i zdalnej nauce zapowiada się równie niecodzienne zakończenie roku szkolnego. Na całe szczęście wakacje mimo pewny obostrzeń związanych z panującą epidemią koronawirusa zapowiadają się w miarę normalnie. Uczniowie będą mieli zatem czas na odpoczynek od szkoły oraz  wakacyjne wyjazdy.

 

Jaki prezent dla nauczyciela?

Z pewnością mimo tych wszystkich utrudnień wiele klas zdecyduje się aby podziękować swoim nauczycielom za trud włożony w ich edukację. Oprócz tradycyjnie wręczanych kwiatów warto nauczycielowi (szczególnie ulubionemu nauczycielowi 🙂 ) wręczyć jakiś drobny upominek .
  • Ciekawa książka to z pewnością sprawdzony  pomysł na prezent dla każdego nauczyciela. Książkę warto kupić nawiązując do przedmiotu jakiego dany nauczyciel uczy. Można też ewentualnie wręczyć nauczycielowi jakiś album lub przewodnik.

prezent-dla-nauczyciela-ksiazka

  • Głośnik bezprzewodowy jest kolejnym ciekawym pomysłem na prezent. Belfer może go używać na zajęciach, jak i  w domu. Z pewnością każdy dydaktyk będzie zadowolony z takiego upominku

prezent-dla-nauczyciela-glosnik

  • Ciekawym pomysłem na prezent dla nauczyciela jest też wentylator. Z pewnością w gorące dni przyda się na lekcjach . Natomiast  podczas wakacji nasz ukochany nauczyciel będzie mógł wykorzystać wentylator w swoim mieszkaniu. Z pewnością korzystając z tego produktu  miło będzie wspominał swoich uczniów.

prezent dla nauczyciela-wentylator

  • Coraz częściej na zajęciach nauczyciele korzystają z laptopów czy komputera. Aby mogli mieć odpowiednio oświetlony ekran warto aby posiadali na wyposażeniu  lampkę biurkową, która to jest kolejną propozycją na udany upominek dla nauczyciela.
prezent-dla-nauczyciela-lamppka
To już ostatni dzwonek aby kupić jakiś fajny prezent dla nauczyciela.  Jutro też zadzwoni ostatni dzwonek w szkole i dzieci wesoło wybiegną ze szkoły. Oby nie zapaliły papierosów tylko spędziły wymarzone wakacje. Po wakacjach zgodnie z informacjami jaki podał dzisiaj premier znów zasiądą w szkolnych ławach.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *