Radio do samochodu z Aliexpressu – czy warto kupić?

Radio do samochodu z Aliexpressu – czy warto kupić?

Radio do samochodu z Aliexpressu – czy warto kupić?

Co raz więcej osób robi zakupy na Aliexpressie. Czy warto kupić również na tej platformie radio do samochodu? W naszej ocenie niekoniecznie. Z pewnością do zakupów w tym serwisie zachęcają ceny radioodtwarzaczy. Niestety poza teoretycznie lepszą ceną trzeba liczyć się często z dłuższym czasem dostawy – nawet ponad miesięcznym. Przesyłka nasza może też podlegać dodatkowym opłatom – jak cło i VAT i może okazać się, iż pierwotnie niska cena radia nie jest już taka atrakcyjna. Zakupy w Chinach wiążą się też z większymi problemami ze zwrotami produktów i reklamacjami.  Jeśli okaże się, że produkt nie podoba nam się lub co gorsza jest niesprawny to wtedy możemy mieć niepotrzebne problemy z zwrotem, czy też reklamacją.

Gdzie kupić zatem tanie radio do samochodu?

Mając na uwadze powyższe niedogodności wydaje się, że zdecydowanie lepiej kupić radio do samochodu (nawet tańsze np chińskie), ale  z polskiej dystrybucji. W tym miejscu możemy się pochwalić, iż mamy kilka sprawdzonych modeli  radioodtwarzaczy w super cenach. Jeśli poszukujesz taniego radio samochodowego sprawdź naszą ofertę.

Jeśli chcesz ryzykować to zakup radia do samochodu z Aliexpressu może okazać się nieco tańszym rozwiązaniem. Jednak niestety w przypadku zwrotu, gwarancji i/lub reklamacji kwestia zakupu taniego radia na Ali może już nie być tak konkurencyjna.

Dodaj komentarz