Tysiące pomysłów na prezent na Dzień babci i dziadka

Tysiące pomysłów na prezent na Dzień babci i dziadka

Jak co roku w styczniu obchodzimy Dzień babci i dziadka. Precyzując 21 stycznia obchodzimy Dzień babci, natomiast 22 stycznia Dzień dziadka. Co roku chcemy aby ten dzień był dla nich wyjątkowy i pragniemy sprawić im w tym wyjątkowym dniu radość kupując jakiś drobny prezent.

Pomysłów na prezentów na Dzień babci i dziadka można znaleźć tysiące, poniżej prezentujemy te, które wydają się być najbardziej odpowiednie i sprawią największą radość babci i dziadkowi.

prezent-na-dzien-babci-i-dziadka1001

1 STACJA POGODY ZEGAR WIELOFUNKCYJNY TERMOMETR HTC-1

Stacja pogody, zegar to z  pewnością praktyczny prezent zarówno dla babci jak i dziadka. To niewielkie urządzenie ma wiele użytecznych funkcji, które sprawią radość w codziennym życiu seniorów:

  1. zegarek, który pokażę aktualną godzinę,

  2. termometr, który wskaże temperaturę,

  3. kalendarz

  4. i kilka innych funkcji jak np budzik.

prezent-na-dzien-babci-i-dziadka01

2. REWELACYJNA GOLARKA DO UBRAŃ SIECIOWA lub AKUMULATOROWA

Drugim pomysłem na upominek dla babci i dziadka jest rewelacyjna golarka do ubrań. Z pewnością dziadkowie w swojej szafie znajdą zmechacone ubrania, które za sprawą tej świetnej golarki nabiorą na nowo blasku i będą prezentować się jak nowe.

prezent-na-dzien-babci-i-dziadka02

3 Krajalnica krajarka do warzyw idealne plastry

Trzecią propozycją na idealny prezent na Dzień babci i dziadka jest rewelacyjna krajalnica do warzyw. Jak wiadomo z wiekiem zdolności manualne człowiek spadają. Coraz trudniej jest przygotować posiłek, pokroić pomidora, czy ogórka na plasterki. I tutaj z pomocą przychodzi ta rewelacyjna krajalnica, która jest tania, łatwa w obsłudze i niezawodna. Cóż trzeba chcieć więcej.  Upominek z pewnością się spodoba, szczególnie babci:)

prezent-na-dzien-babci-i-dziadka03.png

4 Zegar Ścienny czarny 12 godzin

Kolejnym świetnym pomysłem na upominek dla babci i dziadka jest zegar ścienny. Zegar ścienny będzie piękną ozdobą mieszkania seniorów, a i też praktycznym urządzeniem, który pokaże aktualny czas. Nie trzeba wytężać wzroku, szukać okularów , a wystarczy spojrzeć na ścianę i już będzie wiadomo, która jest godzina

prezent-na-dzien-babci-i-dziadka04

5 ŚWIECE LED NA PILOTA RGB ŚWIECZKI ZESTAW 3 SZT

Kolejną propozycją prezentu dla dziadków jest zestaw świeć led z pilotem. Z pewnością w każdym wieku każdy ma ochotę na odrobinę romantyzmu- pewnie Twoi dziadkowie również. Zestaw świec doda odrobinę nastroju w mieszkaniu dziadków, a z racji, iż jest to nowoczesne urządzenie wyposażone w pilot pozwoli poczuć babci i dziadkowi, że podążają z duchem czasu mając tak nowoczesne urządzenie.
Z tych powodów zestaw  lamp to świetny i niedrogi upominek dla dziadków.

prezent-na-dzien-babci-i-dziadka05.png

To była lista kilku naszym zdaniem najciekawszych propozycji na prezent na Dzień babci i dziadka. W naszym sklepie znajdziesz tysiące inspiracji, również prezentów na inne okazje, jak i bez okazji 🙂

Zapraszamy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *